Brigáda až za 180Kč/hod ve Zbýšově pouze v lednu 2021

Přijmeme do závodu ve Zbýšově pracovníky na výpomoc v lednu 2021

Požadavky: 
Věk nad 18 let. Podmínkou fyzická zdatnost, dobrý zrak, pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost, přesnost, ochota pracovat na tři směny, práce vhodná jako přivýdělek k HPP, pro uchazeče z ÚP.

Náplň práce: 

ocelové polotovary vložit do stroje, odebrat, proměřit a v bedýnkách po více kusech přenášet na krátkou vzdálenost s převýšením 6 schodů. 
Práce ve stoje. Pracovní doba třísměnný provoz (8 hod. ranní, odpolední, noční, PO - PÁ). Místo výkonu práce obrobna Zbýšov, Na Láně 643 (za benzinkou).

Nabízíme: 
brigádnickou smlouvu - dohodu o pracovní činnosti (hrazené zdravotní a soc. pojistné) nebo dohodu o provedení práce za  130 (po 10 směnách 160),-/hod. + 20 Kč/hod. noční příplatek, pracovní oděv, obuv, ochranné pomůcky, dotované závodní stravování. Dobrá dostupnost do zaměstnání (pravidelné autobusová linka IDOS č.153).

Sazba 130,- Kč/hod se přepočítá zpětně od první hodiny na 160Kč/hod při odpracování minimálně 10 směn v lednu 2021.

Pouze v ledenu 2021 s možností přejít poté na jiné pracoviště na jinou dohodu či smlouvu.

V případě, že Vás pozice zaujala, pošlete prosím svůj profesní životopis skrze odpovědní formulář níže. Vhodné kandidáty budeme do 2 týdnů kontaktovat. Pokud od nás neuslyšíte, dali jsme přednost vhodnějším kandidátům. Děkujeme za pochopení. Pokud chcete, aby společnost Metaldyne Oslavany, spol. s r.o. uchovala Vaše data po skončení tohoto konkrétního výběrového řízení a kontaktovala Vás, pokud pro vás bude jiná vhodná pozice, napište svůj výslovný souhlas do formuláře níže, případně do e-mailu na adresu personalni@aam.com

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Metaldyne Oslavany, spol. s r. o. , Padochovská 1117/1, 664 12 Oslavany, IČ 49970909, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.    
  • Pošlete nám životopis

    * Označuje povinná pole
  • *
  • Nápověda "jmeno@adresa.cz" *
  • *
  • Nápověda "9" *