Hledáme právě Vás!

Nevidíš práci, kterou hledáš?

Nenašel jsi nic, co by ti sedlo?

To je v pořádku!

Pošli nám svůj životopis nebo zavolej, ať už máš zájem o jakoukoliv pozici ve výrobě či kanceláři a my se podíváme, kam tě můžeme umístit, abys úspěšně a spokojeně zapadl do našeho týmu.

 

Srdcem naší firmy je unikátní výroba a fascinující technologie, se kterou se jinde nepotkáš. Proto tě ve výrobě zaškolíme úplně od začátku a naučíme vše, co potřebuješ znát, žádný problém! Ozvi se na uvedený kontakt, řekneš nám, co umíš a co tě baví a společně se pokusíme něco vymyslet, ať jsme si vzájemně přínosem!

Pracovní pozice jsou svým charakterem vhodné pro muže i ženy, a to i jsou-li zdravotně postižení/é, dovoluje-li jim jejich zdravotní stav výkon dané pracovní činnosti.
V případě, že Vás pozice zaujala, pošlete prosím svůj profesní životopis skrze odpovědní formulář níže. Vhodné kandidáty budeme do 2 týdnů kontaktovat. Pokud od nás neuslyšíte, dali jsme přednost vhodnějším kandidátům. Děkujeme za pochopení. Pokud chcete, aby společnost Metaldyne Oslavany, spol. s r.o. uchovala Vaše data po skončení tohoto konkrétního výběrového řízení a kontaktovala Vás, pokud pro vás bude jiná vhodná pozice, napište svůj výslovný souhlas do formuláře níže, případně do e-mailu na adresu personalni@aam.com

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Metaldyne Oslavany, spol. s r. o. , Padochovská 1117/1, 664 12 Oslavany, IČ 49970909, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.    
  • Pošlete nám životopis

    * Označuje povinná pole
  • *
  • Nápověda "jmeno@adresa.cz" *
  • *
  • Ano * Vyberte jednu z možností
    Ne   * Vyberte jednu z možností
  • Nápověda "9" *